El ve Ayak Bakımının Önemi

El ve Ayaklar yaşam boyu vücudumuzun yükünü çekerler. Ayağımızda en ufak bir problem olduğunda bunun etkisini fazlaca hissederiz. Aynı şekilde elimizde oluşabilecek sıkıntılar da günlük yaşamımızı oldukça olumsuz etkiler. Bu nedenle, problem oluşmadan önce ayak bakımımızı ihmal etmemeli ve oluşabilecek sorunların önüne geçmeliyiz.

Profesyonel El ve Ayak Bakımı, bu konuda eğitim almış, uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Konusunda yeterince tecrübeye sahip olmayan bir kişi, problemleri önlemek yerine, problem yaratmaya neden olabilir. Bu sebeple, El ve Ayak Bakım Uzmanının bilgisi ve tecrübesi çok önemlidir.

Merkezimiz, uzman kadrosuyla, Profesyonel El ve Ayak Bakımında güvenle ellerinizi ve ayaklarınızı emanet edebileceğiniz bir merkezdir. Önceliğimiz her zaman güvenliğiniz ve memnuniyetinizdir.

El ve Ayak Bakımı

Somon DNA Aşısı

Somon Dna Aşısı ile cilt yaşlanmasının etkilerini silin. İçeriğindeki saf Hyaluronik asit ve somon balığı sütünden  elde edilen DNA sayesinde, ciltte hücre yenilenmesi sağlanır. Aynı zamanda hızlı bir gençleşme ve canlanma etkisi yaratır. Cilt yenileme konusundaki arayışlar hiçbir zaman bitmez. Son dönemlerin vazgeçilmezi haline gelen somon DNA aşısı ile cildinizde mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.

En etkili anti–aging yöntemlerinden biri  olan somon DNA molekülleri, on bin kat suyu tutarak,derinin nem dengesini sağlıyor ve cilt kendini yeniliyor.Deri  yaşlandıkça dokuların kan dolaşımı ve hücrelerin oksijenlenmesi azalıyor. Dolayısıyla hücrelere zarar veren serbest radikallerin ortamdan uzaklaştırılması da zorlaşıyor. Yaşlanmanın etkisiyle birlikte DNA da yaşam süresinin uzaması ve görünüme verdiği önemin artması ile yaşlanma sürecini yavaşlatma ve geciktirme konusundaki çalışmalara sürekli yenileri ekleniyor. En etkili anti–aging yöntemlerinden biri olan somon, süreci yavaşlatma ve geciktirme konusundaki çalışmalarına sürekli yenileri ekleniyor.

HLY Güzellik olarak 9 yıldır aynı adreste siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Sizler için geliştirdiğimiz, sağlık bakanlığı onaylı ürünlerimize göz atabilir, siparişinizi online verebilirsiniz.

Sizler için geliştirdiğimiz, sağlık bakanlığı onaylı ürünlerimize göz atabilir, siparişinizi online verebilirsiniz.