Dermapen Uygulaması Nedir?

Dermapen tedavisi, birçok uygulamaya göre çok kısa sürede olumlu etkilerini gösteren ekonomik ve ideal bir işlemdir. İyileşme süreci içeriği dolayısıyla çok kısadır. Dokuları onarır ve yeniler. Yeni kolajen üretimi, yeni damarsal gelişme sağlanır.

Büyüme faktörleri ve hücreler arası ortamın yeniden yapılanması ile dokulardaki hasarlar giderilir ve taze dokular oluşturulur. Uygulanışı kolay ve konforludur. Gerekli materyalin sağlanması çok kolaydır. Dermapen ile kombine uygulamalar imkanı sayesinde ablatif olmayan, örneğin Fraksiyonel Lazer Tedavisi, IPL ve Kimyasal Peeling gibi tedavilerden daha efektif sonuçlara ulaşabiliriz.

Dermapen Uygulaması

Dermapen Cerrahi Bir Müdahele Değildir!

Cerrahi bir müdahale olmadan gençleşmenin avantajını dermapen ile yaşayabilirsiniz. İnce çizgilerin azalması, derinin sıkılaşması ve gerilmesi, akne ve diğer lekelerin azalması hatta yok olması, çatlak ve deri gevşemelerinin giderilmesi, çok hızlı iyileşme süreci, lazer ile soyulmuş cilt de bile uygulanabilme güvenirliği, her cilt tipinde ve her bölgede uygulanabilmesi ile kolajen dokunun gelişmesini sağlar.

HLY Güzellik olarak 9 yıldır aynı adreste siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Sizler için geliştirdiğimiz, sağlık bakanlığı onaylı ürünlerimize göz atabilir, siparişinizi online verebilirsiniz.

Sizler için geliştirdiğimiz, sağlık bakanlığı onaylı ürünlerimize göz atabilir, siparişinizi online verebilirsiniz.