6 Güzellik Tavsiyesi

6 güzellik ipucu

Söz konusu güzellik olduğunda hepimizin mutlaka denediği ve test ettiği bir rutin olmuştur. Hepimizin daima bakım rutinimizden en iyi şekilde faydalanmak ve daha da güzel hissetmek için yardımcı olacak yeni güzellik sırlarının peşinde olduğunu söylememize bile gerek yok. İşte bizim favorimiz, en pratik (ve faydalı) altı ipucu; bakalım repertuarınıza kaç tanesini ekleyeceksiniz?

1- Vücut yağını deneyin

Yumuşacık bir cilt için en iyi güzellik sırlarından birisi vücut yağıdır: En iyi cilt bakımı ve yumuşacık, ışıltılı mükemmel bir cilt için tüm zamanların en favori güzellik ipuçlarından birisi olmuştur

2- Temel ürünleri el altında tutun

Son derece basit. Temel cilt bakım ürünlerini yatağınızın yakınında tutun, böylece yatmadan önce kullanmayı daima hatırlayacak ve etkili olmaları için ürünlere bolca zaman vermiş olacaksınız. 

3- Şişmiş göz kapaklarına buz uygulayın

Sabahları uyandığınızda göz kapaklarınız şişmiş mi oluyor? Gazlı beze sarılı buz küpünü gözlerinizin çevresine hafif hafif vurun ve şişliklerin kısa sürede inmesine şahit olun. Böylece evden iyice dinlenmiş bir görünümle çıkabilirsiniz

4- Özelliklerinizi ön plana çıkarın

Mavi gözler için kahverengi, kahverengi gözler için mor vb. gibi gözlerinizin rengini ön plana çıkaracak tonlar seçin. Tonların kontrast olması gözlerinizin güzelliğini ortaya çıkaracaktır. Zarifçe kullanın ve işte!: güzelliğiniz için (neredeyse) görünmez öz güveni kazanın!

5- Kulak temizleme pamukları kullanın

Bu mükemmel temizleme pamukları birçok farklı işe yarar. Rujunuzu düzeltmek, göz kalemi makyajınızı hassas bir şekilde yapmak ve hatta aplikatör olarak bile kullanabilirsiniz. Çantanızda mutlaka birkaç tane bulundurun, böylece acilen müdahale etmeniz gereken zamanlarda çözümün elinizin altında olduğunda emin olabilirsiniz.

6- Fırçaları temiz tutun

Yüz bakımımız için kullandığımız ürünlerin yüzümüze bakım yaptığından eminiz, peki ya bunlarla birlikte kullandığımız aletler? Makyaj fırçası kullanıyorsanız, bu fırçaları haftalık olarak temizleyin. Çünkü fırçalar bakterilere ev sahipliği yapabilir ve mikropları yüzünüze yayabilir. Fırçaları düzenli olarak yıkamanız, bu bakteri veya mikropların çoğalmasını önleyecek ve cildinizi sağlıklı ve temiz tutacaktır.

Kaynak

6 Güzellik Tavsiyesi” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp Müşteri Desteği
👋 Selam, sorularınız ve ürün siparişi vermek için bize yazabilirsiniz